Jachting na ostrově Lefkada

Ostrov Lefkada Vás ohromí svou nádhernou přírodou, kde se z azurově čistého moře zvedají strmé vápencové útesy, které jsou díky příznivému klimatu stále porostlé bujnou vegetací. Vápencové svahy jsou přerušovány nádhernými skvostně bílými a oblázkovými plážemi.

Představte si plachtění ve vysněném ráji mezi zelenými ostrovy Jónského moře s jeho pitoreskními přístavy a kouzelnými zálivy. Budete mít pocit, že se nacházíte v roli slavného Odyssea plujícího za svojí láskou. Nemusíte si to pouze představovat, nabízíme vám možnost poznat tuto nádheru na vlastní oči prostřednictvím našich zkušených profesionálních expertů a SAIL INN, kteří vám otevřou kus nádherného kouta světa. Jejich odborné znalosti, citlivý přístup k zákazníkovi a samozřejmě láska k této práci jsou zárukou té nejlepší kvality.

Co nabízí: pronájem jachet, odbornost a praxi jejich pracovníků podloženou oprávněnými certifikáty, technickou bezpečnost lodí kontrolovanou DSV (Německá jachetní asociace), plné pojištění lodí a jejich širokou vybavenost, úklid lodí a údržbu, kotviště pro lodě možné v přístavu v Nidri, kde můžete také zaparkovat své auto. Během plavby nabízíme cyklistiku na horských kolech v horách v období jara a podzimu na ostrovech Meganissi, Calamos, Ithaca a Kefallonia.