Potápění na ostrově Lefkada

Poznejte podmořský vodní svět Jónského moře a využijte nabídky na kurzy pro začátečníky i pokročilé. Svěřte se zkušeným profesionálům a užijte si tento krásný sport.

Kurzy pro začátečníky

Týdenní kurz

Během kurzu se naučíte základy sportovního potápění, které zahrnuje potápěčské a technické vybavení. Budete se potápět 5x v bazénu a 4x na volném moři do hloubky max. 18 metrů.
Služby zahrnují: kompletní potápěčské vybavení (kyslíková bomba, závaží, kombinéza, ploutve, dýchací vybavení, BCD – plicní automatika, regulátor),

  • 5 lekcí ponorů v bazénu
  • 4 cvičné ponory + 1 zábavný z lodi
  • všechny ponory jsou z lodě
  • komplexní pojištění
  • instruktor potápění
  • Padi poplatky (Padi osvědčení)
  • zápisné

Služby nezahrnují: manuál Padi
Podmínky účasti kurzu: minimální věk je 10 let, dobrý zdravotní stav, vyplnění prohlášení o dobrém zdravotním a psychickém stavu.
Cena: cca 400 EUR/osoba

Kurzy pro pokročilé

Program:

1.den: odpoledne: krátké uvítání, večer: společenský večer (večeře v místní taverně)
2.den: ráno: představení potápěčského centra, rozdělení potápěčského vybavení, registrace, testovací schůzka úrovně (kontrola úrovně účastníků potápěčského kurzu) odpoledne: potápění
3.den: ráno: potápění, odpoledne: potápění
4.den: ráno: potápění, odpoledne: potápění
5.den: ráno: potápění, odpoledne: potápění, večer: společenská noc (BBQ noc)
6.den: ráno: 2 ponory s maskou

Služby zahrnují: kompletní potápěčské vybavení (kyslíková bomba, závaží, kombinéza, ploutve, dýchací vybavení, BCD, regulátor), komplexní pojištění, instruktor potápění. Všechny ponory jsou z lodě.

Podmínky účasti: všichni účastníci tohoto kurzu musí být zdatní potápěči, vyplnění prohlášení o dobrém zdravotním a psychickém stavu, minimální věk je 10 let.
Cena:
cca 400 EUR/osoba

Cestovní kancelář Viamare je pouze zprostředkovatel této služby. Provozovatelem kurzu je místní potápěčské centrum. Platba na místě.